Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Licze - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 066 zł2 881 m² 0,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia działka nr 87/1, obręb licze o pow. 2881 m2. Informacje na temat nieruchomości można znaleźć na stronie pkp S.A. -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

31 zł/m²205 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal po drogerii Niezależne media : ogrzewanie gazowe , woda , prąd, alarm , monitoring , oświetlenie ledowe, możliwość dostw od zaplecza

Szczegóły ogłoszenia

19,97 zł/m²31,99 m² 639 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal usługowo handlowy w wyremontowanym budynku dworca w Prabutach. Stacja Prabuty obsługuje pociągi regionalne (regio) oraz krajowe (intercity, tlk) co zapewnia przepływ pasażerów.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²470 m² 25 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal użytkowy Gardeja, ul. Kwidzyńska 31 Lokalizacja: oferujemy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 470 m , położony w miejscowości Gardeja (woj. pomorskie) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²35 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witamy w Keller Williams! Prezentujemy Państwu na wynajem pomieszczenie biurowo-usługowe. Lokal który mamy przyjemność prezentować, znajduje się w samym centrum miasta w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe + oddzielna kuchnia + zadaszony taras 18 m.kw. + ogródek 30 m.kw. + garaż. Idealne dla pary, umeblowane. Bardzo duża, wygodna i widna kuchnia. W kuchni zmywarka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sadlinki

Sadlinki(Licze + 15 km)

1 185 zł474 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wydzierżawienia rampę czołowo-boczną w Sadlinkach o pow. 474 m2. (dz. 203/4, sadlinki).

Szczegóły ogłoszenia

2 016 zł5 040 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wydzierżawienia plac ładunkowy utwardzony w Mikołajkach Pomorskich o pow. 5.040 m2. (dz. 474/6,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Kwidzynie na trzecim piętrze przy ulicy Staszica. Mieszkanie składa się z salonu, osobnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

34,55 zł/m²110 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tylko W keller williams! (opłaty zawarte w czynszu) Szukasz miejsca na biznes, które wyróżni Cię na tle konkurencji? Przestrzeni, która inspiruje, ma historię i duszę? Prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

16,32 zł/m²429 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Biuro akm nieruchomości ma przyjemność zaprezentować państwu na wynajem halę magazynową o powierzchni ok.429 m2. Nieruchomość znajduje się w Nowym Dworze w pobliżu Stacji Kontroli.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku